Eén van de drie eerste gezichten van K3 Kathleen Aerts heeft een guesthouse in het Zuid-Afrikaanse Franschhoek. De Belgische werd verliefd op Zuid-Afrika en opende haar eigen guesthouse.
Droom Guesthouse – Kathleen Aerts
Kathleen heeft met haar partner Steven van een droom werkelijkheid gemaakt. De twee hebben eerst hun reisbureaus StievieWonderTours & AfrikDelux uit de grond gestampt.
Daarna begon het duo om hun eigen B&B / Guesthouse uit te baten in het prachtige Franschhoek. Het guesthouse is voorzien van alles wat je nodig hebt tijdens je reis naar/door Zuid-Afrika:
- Buitenzwembad
- Privé parkeerplaatsen
- Familiekamers
- Uitstekend ontbijt
Met een score van 9,2 bij Booking.com is de guesthouse een voltreffer bij al hun gasten. Wil je zelf een rondreis door Zuid-Afrika maken? Overweeg dan zeker een stop bij Droom Guesthouse.
Kamers/prijs bij Droom Guesthouse
Er zijn 5 soorten kamers waar je kunt overnachten. Een tweepersoonskamer, superior familiekamer, suite met bubbelbad en 2 soorten familiesuites.
De prijzen starten afhankelijk van de gekozen kamer en de periode vanaf 153 euro.

